حضور حجت الاسلام موسوی نماینده مردم شریف اردبیل نمین نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در کورائیم

کورائیم

حجت الاسلام موسوی نماینده مردم شریف اردبیل نمین نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس

راه ارتباطی کورائیم به خلفلو سال آینده تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید
و راه ارتباطی خادملو به گلی نیز باید ترمیم و زیر سازی و آسفالت شود
جلسه شورای اداری بخش کورائیم با حضور حجت الاسلام موسوی نماینده مردم شهرستان های اردبیل ، نیر، نمین و سرعین درمجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کل استانی و شهرستانی در محل بخشداری کورائیم برگزارشد.

دراین جلسه حجت الاسلام و المسلمین موسوی نماینده مردم منطقه درمجلس شورای اسلامی با اشاره به تکمیل راه ارتباطی کورائیم به خلفلو گفت: سال آینده راه ارتباطی کورائیم به خلفلو توسط اداره راهداری و حمل نقل جاده ای تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید که با بهره برداری از این مسیر بخش کورائیم از بن بست خارج خواهد شد.

آقای موسوی درادامه به اجرای راه ارتباطی خادملو – گلی اشاره کردو گفت: سال آینده این مسیر روستایی در بخش کورائیم زیرسازی و آسفالت خواهد شد ایشان از کیفیت پایین اجرای این راه انتقاد و درخواست تعیین تکلیف موضوع شدند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی به ایجاد زیرساختهای اینترنتی در برخی از روستاهای بخش کورائیم اشاره کردو گفت: باید بررسی میدانی نسبت به شناسایی نقاط کور و رفع آن از طریق اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات اقدام شود .

نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی به اجرای طرح هادی روستاهای بخش کورائیم نیز تاکید کردو افزود: سال آینده برخی از روستاهای بخش کورائیم که عملیات زیرسازی و جدول گذاریش اتمام رسیده روکش آسفالت از سوی بنیاد مسکن محقق خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی به حضور شرکت بزرگ شستا در شهرستان هم اشاره کردو گفت:برابر هماهنگی انجام شده شرکت بزرگ شستا در نظر دارد بزرگترین شهرک دامپروری را در شهرستان نیر با سرمایه گذاری بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان در ۶هزار راس دام مولد راه اندازی کند که با راه اندازی آن تحول عظیمی در بخش تولید و اشتغال شاهد خواهیم شد.

نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی از ادامه اجرای طرح آبیاری مکانیزه اراضی روستای بوسجین و احداث ناحیه صنعتی هم خبر داد و گفت: یکی از مهمترین نیاز بخش کورائیم ایجاد ناحیه صنعتی است که زمین های مورد نظر جهت احداث آن باید از طریق جهادکشاورزی سریعا تعیین و تکلیف گردد.

دراین جلسه اقبالی فرماندار نیر هم گزارشی از اقدامات انجام یافته شهرستان و بخش کورائیم ارائه نمودند و نیز نیازهای این بخش اعم از ایجاد ناحیه صنعتی، رفع مشکل اینترنت، تکمیل راه ارتباطی کورائیم به خلفلو، راه روستایی خادملو گلی ، آبیاری مکانیزه روستای بوسجین و گازرسانی به برخی از روستاهای بخش کورائیم مطرح کردند .

خبر کورائیم
خبر کورائیم
خبر کورائیم
خبر کورائیم